Aktualności

love-1985747_1920.jpg Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie tegorocznego Festynu Parafialnego oraz wszystkim darczyńcom: dziękujemy za nagrodę główną - rower, za fanty, słodkie wypieki i pyszne jedzenie. Szczególne podziękowania kierujemy do państwa Iwony i Przemysława, p. Izabeli, p. Elżbiety, p. Jarosława, p. Jerzego, p. Basi, państwa Jerzego i Janiny, młodych strażaków, oraz naszych grup parafialnych, na które zawsze możemy liczyć i wszystkich osób, które swoją pracą przyczyniły się do tego, aby ten festyn miał tak wspaniały przebieg. Dziękujemy za życzliwość, poświęcony czas, pomoc i wsparcie. Dziękujemy również za liczny udział w festynie, oraz wszelkie złożone ofiary. Za ten piękny dar z serca mówimy Bóg zapłać.

CODZIENNE

1. Różaniec przed ranną Mszą Św.
  2. Godzinki ku czci Michała Archanioła – niedziela przed mszami
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu – środa godz. 17,15

COMIESIĘCZNE

1. Nabożeństwo Fatimskie – 13 dzień miesiąca godz. 18,00
  2. Modlitwy Apostolskiego Dzieła Pomocy dla Czyśćca – I poniedziałek miesiąca godz. 17,30
  3. Różaniec ku czci Niepokalanego Serca Maryi – I sobota miesiąca po rannej Mszy św.
  4. Godzina Święta – I czwartek miesiąca godz. 17,00
  5. Nabożeństwo przez wstawiennictwo Ojca Pio – II czwartek miesiąca po wieczornej Mszy św.
  6. Nabożeństwo o uzdrowienie duszy i ciała przez wstawiennictwo Św. Filomeny – III czwartek miesiąca po wieczornej Mszy św.
  7. Modlitwy w intencji dzieci i rodzin - w każdy ostatni piątek miesiąca o godz. 17,30.

OKRESOWE

1. Roraty (grudzień) – codziennie godz. 6,30 i 18,00