love-1985747_1920.jpg Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie tegorocznego Festynu Parafialnego oraz wszystkim darczyńcom: dziękujemy za nagrodę główną - rower, za fanty, słodkie wypieki i pyszne jedzenie. Szczególne podziękowania kierujemy do państwa Iwony i Przemysława, p. Izabeli, p. Elżbiety, p. Jarosława, p. Jerzego, p. Basi, państwa Jerzego i Janiny, młodych strażaków, oraz naszych grup parafialnych, na które zawsze możemy liczyć i wszystkich osób, które swoją pracą przyczyniły się do tego, aby ten festyn miał tak wspaniały przebieg. Dziękujemy za życzliwość, poświęcony czas, pomoc i wsparcie. Dziękujemy również za liczny udział w festynie, oraz wszelkie złożone ofiary. Za ten piękny dar z serca mówimy Bóg zapłać.