Parafia pw. św. Michała Archanioła w Gdyni Oksywiu

Wiadomości archiwalne

DRODZY WIERNI !

W związku z decyzją Ministra Zdrowia z dnia 24 marca br. związaną ze stanem epidemii w Polsce

Liczba uczestników Mszy Świętej, nabożeństw i Adoracji Najświętszego Sakramentu nie może przekraczać 5 osób, dlatego prosimy o skorzystanie z dyspensy Księdza Arcybiskupa Metropolity Gdańskiego i modlitwę w domach, biorąc udział we Mszy Świętej transmitowanej w telewizji, radiu czy interenecie . Przypominamy o możliwości przyjęcia komunii duchowej.

Do uczestnictwa w Mszach świętych w kościele zapraszamy w pierwszej kolejności te osoby, które zamówiły intencję mszalną z zachowaniem obowiązujących rozporządzeń. Do kościoła wchodzimy drzwiami od zakrystii. Pozostałych wiernych gorąco prosimy o rodzinną modlitwę w intencji chorych i cierpiących oraz o ustanie epidemii. Prosimy także o wrażliwość na tych parafian, którzy być może potrzebują pomocy i wsparcia.

Dziękujemy za zrozumienie!

Wasi Duszpasterze